KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652031
nr 1565 2031
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, "Vid Stigbergsgatan". Signerad. Olja på duk, 58x50 cm, yttermått inklusive ram: 70x61 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:10:31
18/9 20:17:49
700 kr
25/9 19:05:31
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm